Tasarım Sürecine Dahil Ol. Birlikte Tasarlayalım

House of Silk nakış opsiyonuyla zamansız parçaları kişiselleştirmek çok kolay. Kişiselleştirilebilir ürününüzü seçerek en özel hediyeyi oluşturabilirsiniz.

Kendi dokunuşunuzu katmak için ürün sayfasında 'Kişiselleştirme' butonuna tıklamanız ve adımları tamamlamanız yeterlidir.

Nakış Konumuna Karar Ver

Pijama Cep Üstü

Pijama Cep Altı

Pijama Kol Üstü

Nakış Metnini Yaz

En fazla 10 karakter eklenebilir ek karakterler için özel bir talebiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin,
size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Font ve Renk Belirle

House of Silk nakış fontunu seçtikten sonra tamamlayıcı rengini belirle. Mevcut olmayan bir renk için özel bir talebiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Font 1

Font 2

Font 3

Siyah

Gümüş

Pembe

Somon

Lacivert

Bej

Kararsız mı kaldın?
Tasarım ekibimizle iletişime geç.

Önerilerimize Gözat

Kişiselliştirme İşlemine Nasıl Başlayabilirim?

Kişiselleştirmek istediğiniz House of Silk ürününün detayındaki 'Kişiselleştirme' butonuna tıklayarak metninizi, yazı tipini, rengini ve yerleşimini seçebilirsiniz. 

Hangi Ürünleri Kişiselleştirebilirim?

Kişiselleştirme opsiyonu tüm ürünlerde geçerli değildir. Seçili House of Silk ürünlerini, seçtiğiniz bir monogramla kişiselleştirilebilirsiniz. Nakış bölgeleri, ürün sayfasında inceleyebileceğiniz ürün türüne göre değişir.

Hangi Renkleri Seçebilirim?

Her ürün için seçim yapabileceğiniz tamamlayıcı renklerimiz var. Ancak, mevcut olmayan bir renk için özel bir talebiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Metin Kaç Karakter Olabiliyor?

En fazla 10 karakter eklenebilir. Ancak, ek karakterler için özel bir talebiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Nakış Ücreti Nedir?

Kişiselleştirme ücreti konum başına ‌350 TL'dir, nokta gibi noktalama işaretleri ise ücretsizdir.

Kişiselleştirilen ürünlerde iade oluyor mu?

Kişiselleştirilen ürün siparişleri sadece nakış işleme alınmadıysa ya da nakış işlemi hatalıysa iade edilebilir. Lütfen tüm kişiselleştirilmiş ürünlerin hatalı olmadıkça iade edilemeyeceğini unutmayın.