House of Silk Gizlilik Taahhüdü:

House of Silk olarak, bizden alışveriş yaptığınızda veya hizmetlerimizden birini kullandığınızda,
bilgileriniz konusunda bize güvenirsiniz. Kişisel verilerin ve gizliliğinizin korunması, House of Silk için en büyük önceliğe sahiptir.
Topladığımız kişisel veriler, bunların neden gerekli olduğu, nasıl kullanıldığı ve bu veriler üzerindeki haklarınız hakkında size açık ve şeffaf bilgiler vermek bizim için önemlidir.
Kısaca House of Silk kişisel veri işleme;
1. Kişisel verilerinizin işlenmesinden kim sorumludur?
Kişisel verilerinizin işlenmesinden House of Silk Tekstil Limited Şirketi sorumludur.
2. Kişisel verilerinizi neden işliyoruz?
Kişisel verilerinizi, web sitemizi ziyaret ettiğinizde size en iyi müşteri deneyimini sunabilmek için kullanır ve işleriz. Ayrıca, talep ettiğiniz hizmetleri size sunabilmek, siparişinizi teslim edebilmek veya müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla size destek olabilmek için talebiniz üzerine kişisel verilerinizi işliyoruz.
3. Ne tür kişisel verileri işliyoruz?
Kişisel bilgiler, doğrudan veya dolaylı olarak size atfedilebilecek her türlü bilgidir. İşlediğimiz kişisel verilere örnek olarak isim, adres, e-posta adresi, telefon numarası, ödeme bilgileri ve satın alma siparişi verilebilir. Ayrıca kullanım geçmişi, IP adresi, üye kimliği ve müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerken sağladığınız bilgileri de işleyebiliriz.
4. Verilerinizi nerede işliyoruz?
Kişisel verileriniz genellikle Türkiye’ de saklanır, ancak bu alanın dışındaki bir ülkeye de aktarılabilir ve bu ülkede işlenebilir.
5. Verilerinizi kimlerle paylaşıyoruz?
Gerekirse kişisel verileriniz, bizim adımıza belirli görevleri yerine getiren tedarikçiler, alt yükleniciler ve bağımsız üçüncü şahıslarla paylaşılabilir.
6. Haklarınız nelerdir?
Erişim, düzeltme, silme ve danışma hakkına sahipsiniz. Belirli durumlarda, verilerinizi kullanmamıza veya verilerinizin aktarılmasına itiraz etme hakkına da sahipsiniz. Bir hesabınız varsa veya bir sadakat programına üyeyseniz, hesabınızı silebileceğiniz hesap sayfalarınız altında erişim, taşınabilirlik ve düzeltme hakkınızı kullanabilirsiniz.