Teslimat:

Ürününüz eğer kişiye özel bir sipariş değil ise (nakış, baskı vs) sipariş tamamlandıktan 72 saat içerisinde ( Kampanya dönemlerinde 7-9 iş günü) içerisinde kargo'ya verilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size SMS olarak gönderilir. 

Bağlı olduğunuz Yurtiçi Kargo Kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 gün" içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz bize iade edilir.

 

Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.

 

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 7 ile 9 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. 

 

Kişiye özel üretilen siparişleriniz için imalat süremiz 7 ile 9 iş günüdür. Ürününüz üretildikten sonra 7 ile 9 iş günü içerisinde elinizde olacaktır.

 

Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için hofsilk.com en geç 10 iş günü içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

 

KARGO TESLİMAT KOŞULLARI: 
  • Haftaiçi saat 16:30’a kadar verilen siparişler 7 ile 9 iş günü içerisinde teslim edilir.
    Cuma saat 16:30’dan sonra, Cumartesi saat 16:30’a kadar olan siparişler ertesi hafta itibariyle 7 ile 9 iş günü içerisinde teslim edilir.
    Pazar günü verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Teslimat süresi 7 ile 9 iş günüdür.