SILVER Hediye Seti

House of Silk
549,00 TL
399,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Not
:
Ürün Özellikleri

House of Silk Gümüş Hediye Seti

  • 1 adet 100% ipek gümüş yastık kılıfı
  • 1 adet 100% ipek gümüş zincir detaylı yüz maskesi
  • 1 adet lüks ekstra yumuşak kadife mermer baskılı uyku maskesi (göz maskesi)
  • Bu ürün pelura sarılı, House of Silk kutularında özenle paketlenip teslim edilir.
  • Ürününüzü hediye olarak aldıysanız lütfen info@hofsilk.com mailimize ya da whatsapp hattımıza bilgilendirmesini gerçekleştiriniz. (Whatsapp hattı: 08503052008)

DETAY

Gümüş Ağız Maskesi:

100% ipek House of Silk maskeleri yumuşak ve hafif ipek kumaşlardan oluşup, burnu ve ağzı tamamen örtmektedir. Elastik, ekstra yumuşak ve ince lastikleri sayesinde yüzünüze fit olarak oturur. Zincir detayı takıp çıkarılabilir. Bu ürün medikal olarak onaylı değildir.

Gümüş Yastık Kılıfı:

Neden 100% ipek bir yastık kılıfı ve uyku gözlüğü ile uyumalıyız? -İpek yastık kılıfı yumuşak ve pürüzsüz yüzeyiyle cildinizi yıpratmaz. Cildinizi kurutmayarak nem dengesini korur. -Hipoalerjeniktir : İpek kumaşın yapısında bulunan sericin proteini mite, toz ve küf barındırmadığından alerjik bir duruma sebebiyet vermez. İpek kumaş yapısı gereği tamamen doğal ve anti-alerjeniktir. -Parlak ve kabarmayan saçlarla uyanın! -İpek yastık kılıfılarının yumuşak ve cildi yıpratmayan yüzeyi gece oluşan yüz çizgilerini engeller. Gece boyu cildinizde sürtünmeyi azaltarak uzun vadede kırışıklık karşıtı bir etkisi vardır.

Kadife Mermer Desenli Göz Bandı:

İthal kadife uyku maskemiz yumuşacık dokusu ile gözlerinize ipeksi bir dokunuş sağlar. Gece ışıksız ortamda uyumak en derin uykuya kolayca dalmanızı sağlar. Sabah daha zinde ve uykunuzu almış olarak uyanırsınız. Uzun uçuşlarınız için en ideal uyku maskesidir.

BAKIM

Gümüş Ağız Maskesi:

Makinede 30 derecede yıkama torbası içinde yıkanabilir / Hassas deterjanı ile yıkayın / Kurutucu makineye atmayın / Sererek kurutunuz ve ürünün ters tarafından en düşük ısıda ütüleyiniz. 

Gümüş Yastık Kılıfı:

Yıkama talimatı: Elde ipek şampuanı ile soğuk yıkama ya da kuru temizleme yapılmalıdır. Sererek kurutunuz ve ürünün ters tarafından en düşük ısıda ütüleyiniz. 

Kadife Mermer Desenli Göz Bandı:

Yıkama talimatı: Elde ipek şampuanı ile soğuk yıkama ya da kuru temizleme yapılmalıdır. Sererek kurutunuz ve ürünün ters tarafından en düşük ısıda ütüleyiniz. 

  • Yorumlar
importScripts('https://sw.revotas.com/trc/api/service-worker.js');
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.